Aký je originálny podpis francúzskeho herca Jeana Paula Belmonda ?

Jean Paul Belmondo original autograph Jean Paul Belmondo original autograph.

V máji 2011 prebiehal 64. filmový festival v Cannes. Medzi hviezdy festivalu patril taktiež francúzsky herec Jean-Paul Belmondo, ktorému bola udelená čestná Zlatá palma za celoživotné dielo. Usporiadatelia filmového festivalu mu pripravili špeciálny filmový večer. Pri tejto príležitosti francúzska televízia odvysielala o Belmondovi dokument. Z obsiahleho rozhovoru vyberáme pasáž, ktorá zberateľov bude zaujímať najviac :

Jean Paul Belmondo :
"Nikdy som neodpovedal na žiadnu poštu mojich fanúšikov. Týmto sa všetkým ospravedlňujem".
Jeho sekretárka doplnila :
"Pán Belmondo bol celý život tak zaneprázdnený, že nemal na túto činnosť čas. Takže poveril podpisovaním fotografií mňa. Pred 10 rokmi prekonal porážku. Musel sa znova učiť hovoriť, chodiť, rozprávať a neudrží ani pero v ruke, lebo v nej nemá žiadnu silu. Preto všetky podpísané fotografie, ktoré dostali fanúšikovia poštou, sú podpísané mnou a nie pánom Belmondom".

Takže, milí zberatelia, kto máte v zbierke nasledujúce podpisy, vedzte, že sú realizované pani sekretárkou. Originálny autogram pána Belmonda vidíte celkom hore na tejto stránke. Autogram bol získaný osobne mojim priateľom na filmovom festivale v Cannes v roku 2011. Takže hor´ sa do prekutrania zbierky a porovnávania :-)Jean Paul Belmondo secretarial autograph Jean Paul Belmondo secretarial autograph.Jean Paul Belmondo secretarial autograph Jean Paul Belmondo secretarial autograph.


Späť na predchádzajúcu stránku >>>>